МСМ 1000 мг / МСМ 1000 мг (Метилсульфонілметан) – це продукт органічного походження, що містить сірку. Він не має запаху і смаку, водорозчинний. Метилсульфонілметан є важливим біодоступним джерелом харчової сірки. Сірка – елемент, що є у всіх живих організмах. Сірка належить до того ж хімічному сімейству, як і кисень; багатьом організмам, що живуть у середовищі, де немає кисню, сірка замінює його, будучи джерелом хімічної енергії, що рухає життям.
Сірка відіграє незамінну роль в організмі людини.
< ul>
Вона є компонентом багатьох білків (в т.ч. колагену), формуючи гнучкі дисульфідні зв'язки між певними амінокислотами. Постійне поповнення запасів сірки в організмі вкрай необхідне підтримки цілісності сполучної тканини. Наявність тіолових (сульфгідрильних) груп визначає каталітичні функції більшості ензимів організму людини. Сірка необхідна для метаболізму амінокислот – метіоніну, цистеїну, таурину. Вона входить до складу молекули пептидного гормону інсуліну та багатьох інших протеїнів, каталізаторів та ензимів, що беруть участь у процесах метаболізму та створенні тканинних структур. Сірка також необхідна для синтезу кератину, що забезпечує зростання волосся та нігтів. Вона бере участь у продукції імуноглобулінів, компонентів імунної системи. Сірка каталізує хімічні реакції, що перетворюють їжу на енергію, і допомагає нейтралізувати та виводити токсини з організму. Метилсульфонілметан – це біодоступна транспортна молекула сірки. Тільки мономери ЧСЧ, беручи участь у синтезі білка, забезпечують правильну молекулярну будову різних тканинних структур організму. мікроскопічні рослини, такі як планктон, виділяють сірчані сполуки, що трансформуються у воді в леткий диметилсульфід (ДМС), який випаровується з поверхні води і піднімається у верхні шари атмосфери. У присутності озону та ультрафіолетових променів ДМС перетворюється на диметилсульфоксид (ДМСО) та ЧСЧ. Ці сполуки добре розчиняються у воді та повертаються на поверхню землі з опадами. Рослини швидко накопичують їх у кореневій системі у дуже високій концентрації. Метилсульфонилметан, як і сірка, що міститься в ньому, включається в структуру рослини; потім, згідно з циклом перетворення рослин в природі, метилсульфонілметан повністю мінералізується і знову переноситься в океан.
Чому ми не отримуємо ЧСЧ, призначений природою? ; це натуральний компонент багатьох продуктів, включаючи свіжі фрукти, морепродукти, м'ясо, овочі (цибуля, часник, спаржа, капуста, броколі, червоний перець, брюссельська капуста), деякі водорості, зернові, молоко та яйця. Однак у процесі обробки та приготування їжі більша частина метилсульфонілметану втрачається. Як наслідок, більшість людей, які харчуються переважно продуктами "фаст фуд", отримують дуже мало сірки з їжею. Дослідження також показують, що рівень ЧСЧ в організмі падає з віком. Ці ж дослідження демонструють: практично кожна людина має дефіцит сірки. Як відомо, важливим заходом підтримки здоров'я є постійне поповнення запасів необхідних організму речовин. Це особливо актуально щодо таких компонентів, як сірка, запаси якої витрачаються в організмі протягом кількох тижнів. Найбільш ефективним і зручним способом запобігання дефіциту сірки в раціоні поряд із вживанням свіжих продуктів, що містять її, є застосування метилсульфонілметану у вигляді біологічно активної добавки до їжі.
Показання до застосування.
- Алергії, викликані побутовими подразниками. Особи, що мають тяжкі хронічні алергічні захворювання, спричинені такими побутовими алергенами, як домашній пил, шерсть тварин, перо, пилок та ін., і застосовували ЧСЧ, відзначали значне полегшення стану. Особи, які страждають від алергічних реакцій на ліки (зокрема, нестероїдні протизапальні препарати та пероральні антибіотики) або на різні продукти (злаки, морепродукти, молоко і т.д.), та застосовували метилсульфонілметан, відзначали або зменшення непереносимості зазначених медикаментів та харчових компонентів, або повне зникнення алергічних реакцій при їх вживанні.
- Больовий синдром при системних запальних захворюваннях. Особи, які страждають від болю та запальних явищ, спричинених ушкодженнями та різними захворюваннями кістково-м'язової системи, відзначали виражене та тривале зменшення цих симптомів. У більшості випадків спочатку використовувався тільки метилсульфонілметан, потім - ЧСЧ у комбінації з аскорбіновою кислотою (Естер Сі), причому більш виражений ефект був відзначений при комбінованому прийомі. Також метилсульфонілметан успішно використовувався спортсменами після фізичних навантажень для зняття оніміння та больових відчуттів у напружених або запалених м'язах.
- Шлунково-кишкові захворювання. ЧСЧ ефективний при різних шлунково-кишкових розладах, зокрема, спричинених паразитичною інфекцією або вживанням деяких медикаментів, а також при проносах, хронічних запорах, нудоті, печії, болях в епігастральній ділянці та інших гастроінтестинальних симптомах.
< li>Паразитична інфекція. Випробування показують, що ЧСЧ активно діє проти ряду паразитів кишкового та сечостатевого тракту, таких, як лямблії, трихомонади та круглі черв'яки. ЧСЧ конкурує з ними за сполучні ділянки на поверхні слизових оболонок, тим самим блокуючи контакт збудників зі слизовими оболонками. станах: - Алергії, Хвороби легень, Артрити, Системний червоний вовчак, Рак грудей і товстої кишки, Діабет, Гіперчутливість до ліків, Стреси, Термічні та сонячні опіки, Рубцеві процеси, Угри, Укуси комах, Хропіння.
Крім того, вживання метилсульфонілметан сприяє підтримці здорового стану очей, зубів, шкіри, нігтів та волосся, нормальному функціонуванню суглобів, покращенню мозкової діяльності.
Мінімальна доза – 750 мг. Для швидкого досягнення результату можна збільшити добову дозу до 1500 - 5000 мг.
Зміст однієї порції (2 капсули):
Рекомендації щодо застосування: дві капсули 1-2 рази на день разом з їжею.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.